U kategoriji dječjih vrtića ukupni pobjednik je DV „Osmijeh“, na drugom mjestu je DV „Vidici“, a na trećem DV „Kućica“.
Među osnovnim školama najbolja je bila O.Š. Petra Krešimira IV, na drugom mjestu je O.Š. Fausta Vrančića, na trećem O.Š. Jurja Dalmatinca.
Najbolja srednja škola je Prometno-tehnička, druga je Strukovna, a treća Turističko-ugostiteljska škola.
Pojedinačni rezultati su:
Dječji vrtići (djevojčice):
- Lea Semenović („Osmijeh“)
- Gabrijela Antić Nanut („Kućica“)
- Leona Dobra („Osmijeh)
Dječji vrtići (dječaci):
- Dominik Juraga („Vidici“)
- Luka Stojanović ( „Vidici“)
- Marin Bumbak („Osmijeh“)
Osnovne škole, 1. i 2. razred (djevojčice):
- Lucija Desanić (O.Š. Jurja Dalmatinca)
- Marta Živković (O.Š. Petra Krešimira IV)
- Katarina Bačić (O:Š. Meterize)
Osnivne škole 1. razred ( dječaci ):
- Ivano Matas (O.Š. Petra Krešimira IV
- Bruno Paić (Katolička os.šk)
- Mislav Bjaić (Katolička os. šk.)
Osnovne škole, 2. razred (dječaci):
- Moris Macura (Katolička os.šk.)
- Marko Klarić (O.Š. Fausta Vrančića)
- Gabrijel Pancirov (O.Š. Petra Krešimira)
Osnovne škole, 3. razred (djevojčice):
- Marijela Pancirov (O.Š. Petra Krešimira)
- Marta Šantić (O.Š. Petra Krešimira)
- Lara Županović (O.Š. Petra Krešimira)
Osnovne škole, 3. razred (dječaci):
- Ante Brajković (O.Š. Vidici)
- Franko Čvrljak (O.Š. Jurja Šižgorića“)
- Šimun Šupe (O.Š. Petra Krešimira IV)
Osnovne škole, 4. razred (djevojčice):
- Ana Grguričin (O.Š. Meterize)
- Ivana Čančar (O.Š. Ptera Krešimira IV)
- Karmen Ivanda (O.Š. Vidici)
Osnovne škole, 4. razred (dječaci):
- Pero Šare (O.Š. Meterize)
- Franko Vukšić (O.Š. Vidici)
- Viktor Kale (O.Š. Fausta Vrančića)
Osnovne škole, 5. razred (djevojčice):
- Lucija KOstelac (O.Š. Fausta Vrančića)
- Lara Budiša (O.Š. Petra Krešimira)
- Paula Jušić (O.Š. Jurja Dalmatinca)
Osnovne škole, 5. razred (dječaci):
- Andrija Mikulandra (O.Š. Petra Krešimira)
- Bruno Šupe (O.Š. Jurja Dalmatinca)
- Josip Nakić (Katolička os. šk.)
Osnovne škole, 6. razred (djevojčice):
- Martina Skorić (O.Š. Vidici)
- Marija Šižgorić (O.Š. Fausta Vrančića)
- Mija Vukšić (O.Š. Vidici)
Osnovne škole, 6. razred (dječaci):
- Andrej Ivan Tabula (O.Š. Vidici)
- Jakov Šupe (O.Š. Jurja Dalmatinca)
- Marko Mrdeža (O.Š. Brodarica)
Osnovne škole, 7. razred (djevojčice)
- Doris Stamenković (O.Š. Petra Krešimira)
- Bruna Cvitanović (O.Š. Fausta Vrančića)
- Antonia Alar (O.Š. Petra Krešimira)
Osnovna škola, 7. razred (dječaci):
- Antonio Pirija (O.Š. Petra Krešimira)
- Luka Šego ( O.Š. Meterize)
- Ivan Pavao Vlaić (O.Š. fausta Vrančića)
Osnovna škola, 8. razred (djevojčice):
- Andrea Junaković (O.Š. Fausta Vrančića)
- Antonela Junaković (O.Š. Fausta Vrančića)
- Anđela Ivec (O.Š. Fausta Vrančića)
Osnovna škola, 8. razred (dječaci):
- Zvonimir Burazer Pavešković (O.Š. Vidici)
- Filip Nakić (O.Š. Vidici)
- Franko Knez (O.Š. Petra Krešimira)
Srednje škole, 1. i 2. razred (Ž):
- Lucija Mikulandra (Turističko – ugostiteljska)
- Marija Bulat (Strukovna)
- Lucija Vukorepa (Strukovna)
Srednje škole, 1. i 2. razred (M):
- Marko Cindrić (Prometno-tehnička)
- Mateo Skroza (Prometno-tehnička)
- Luka Čuturić (Strukovna)
Srednje škole, 3. i 4. razred (M):
- Boško Veštić (Prometno-tehnička)
- Mateo Jelić (Prometno-tehnička)
- Ivan Rakić (Prometno-tehnička)