Do početka 13. Seasplash festivala, najopuštenijeg domaćeg festivalskog događanja u regiji, dijeli nas još samo dva dana. U četiri dana trajanja, od 16. do 19. srpnja,Seasplash će okupiti štovatelje bass glazbe i soundsystem kulture, a oni će imati priliku čuti i vidjeti više od 50 eminentnih regionalnih i međunarodnih imena reggae, dub, ska, electro, jazz, funk, rap i srodnih glazbenih pravaca.
Izvođači su raspoređeni na tri pozornice Seasplash festivala(Mainsplash, Dubsplash i Electrosplash), a zajedno s pozornicama Goulash Disko festivala, koji će se ove godine održati u sklopu Seasplasha, posjetitelji će imati priliku birati između sedam životopisnih pozonica na tvrđavi Punta Christo te na festivalskoj plaži unutar kampa Brioni.
Već od podne pa sve do ranih jutarnjih sati svakodnevno će trajati program Seasplash festivala, a uz glazbeni program tu je i besplatan kamping za posjetitelje festivala, niz radionica, bazar, chill out zona i mnoštvo kulturnog i sportskog sadržaja.
Četvrtak / Thursday, 16.07.
Mainsplash – concert / live act
21:00 ZEYTIN – Goulash Disko program
22:30 NEW YORK SKA-JAZZ ENSEMBLE
00:15 CHAMI COOL & LA FAMA JAM
02:00 JAH FREE
Dubsplash – DJ set / live act
21:00 BALDHEAD DREAD
23:00 MUNCHIES SOUND
01:00 DR. OBI
03:00 NAGUAL X
04:30 JAHSTICE SOUND
Electrosplash – DJ set
23:00 207
01:00 SEVEN
03:00 DUB DIGGERZ
Petak / Friday, 17.07.
Mainsplash – concert / live act
21:00 SITI HLAPCI
22:30 INNER CIRCLE
00:15 SUPERHIKS
02:00 NUCLEUS ROOTS
Dubsplash – DJ sets / live act
21:00 ZENICAFARIA
23:30 CONSCIOUS YOUTH
02:00 WARRIOR CHARGE
Electrosplash – DJ set
22:00 GLECHUDESA
00:00 SLAVONIJA VIBES SYNDICATE
02:00 DJ TLR
04:00 ARBORETUM KOLEKTIV
Subota / Saturday, 18.07.
Mainsplash – concert / live act
21:00 KIŠA METAKA
22:30 ST!LLNESS
00:15 HORNSMAN COYOTE & SOULCRAFT
02:00 IPHAZE
Dubsplash – DJ set / live act
21:00 LOW FREQUENCY
23:00 SUB:TRIBE
00:30 DUBBLE
02:00 DIGITRON
Electrosplash – DJ set
22:00 AGREGAT
00:00 KULA
02:00 FLeCK
04:00 DMT
Nedjelja / Sunday, 19.07.
Mainsplash – concert / live act
21:00 SASSJA
22:30 ELEMENTAL
00:15 THE NATURAL DUB CLUSTER
02:00 ABOP
Dubsplash – DJ set
21:00 PULAP REGGAE STATION
00:00 BANANA ZVUK
02:00 SHECO
04:00 TRICKY D
Electrosplash
22:00 TEDDY-LEE
00:00 MAGICA
02:00 MAJA PA
04:00 BEBETTO