Po običaju, na svečanosti proglašena najboljih sportaša, koja je danas održana u kazalištu, dodijeljena su priznanja i ‘onima koji dolaze’, perspektivnim sportašima za 2015. godinu. Da je Šibenik pravi rudnik sportskih talenata govori i to što se na listi našlo preko 90 dječaka i djevojčica koji predstavljaju budućnost šibenskog sporta.
Evo tko je sve dobio spomenuto priznanje:
VESLAČKI KLUB KRKA
- VALENTIN MIHALIĆ
- NINO PERIŠIĆ
- KRISTIJAN PAPAK
- PAŠKO STIPANDŽIJA
- JERKO RADOVČIĆ
VATERPOLO KLUB SOLARIS
- ANTE LJUBIČIĆ
- TONI ŠPARADA
- MATEO SABIONI
- ROKO GATARA
- VICE ERAK
ŽENSKI VATERPOLSKI KLUB VIKTORIA
- ANA GORETA
- KIARA JAKELIĆ
- MARIJETA STORIĆ
- MARIJETA JOLIĆ
- LORENA KOVAČ
JEDRILIČARSKI KLUB VAL
- ŠIMUN VLAHOV
- KATIJA FRUA
- MARIN BAČELIĆ
- ROKO COPIĆ
- JURAJ RADAČIĆ
PLIVAČKI KLUB ŠIBENIK
- DOROTEA MILIĆ
- GABRIELA ROMAN
- NIKO PERICA
- ANTE JELUŠIĆ
- ROBERT VUKIČEVIĆ
PLIVAČKI KLUB MORE
- TONI RADAK
TAEKWONDO KLUB JURAJ DALMATINAC
- LUCIJA DESANIĆ
- TEREZA BERAĆ
- SARA RAK
KARATE KLUB ŠIBENIK
- MIA KITAREVIĆ
- HANA HULJEV
- JOSIP BRNADA
- LUKA STOŠIĆ
- STIPE ORLOVIĆ
GIMNASTIČKI KLUB ŠIBENIK-DALMACIJA
- KATJA PAVASOVIĆ
- TONKA SLADOLJEV
- ANETA UNIĆ
GIMNASTIČKI KLUB DIŠPET
- LUĆANA RUPIĆ
- MARIJA RADNIĆ
- ELA BAČIĆ
- LARA GRACIN
- MARKO BANDALO
TENISKI KLUB ŠUBIĆEVAC
- ESTER ŠUŠA
- VIKTORIJA LOKAS
- NIKA BUMBAK
- KLARA BANIĆ
- LEONA SEKULIĆ
STOLNOTENISKI KLUB ŠIBENIK
- GABRIJELA ALVIŽ
RUKOMETNI KLUB ADRIATIC
- VICE BADŽIM
- MARIN BUMBAK
- MARKO PERAK
- FRANE KLARIĆ
- BRUNO HELEZ
ODBOJKAŠKI KLUB ŠIBENIK 91
- JAKOV MILOVAC
- NIKOLA HRG
- BRUNO SLAVICA
- ANTUN JURIĆ PAJIĆ
- FILIP BURAZER
ŽENSKI ODBOJKAŠKI KLUB ŠIBENIK
- KLARA BILIĆ
- MARIJA MALEŠ
- MIA MALEŠ
KOŠARKAŠKI KLUB JOLLY JBS
- FRANE MALEŠ
- DUJE DAMJANIĆ
- TONI ČUKLIN
- ROKO PERAN
- NIKO IVANIĆ
ŽENSKI KOŠARKAŠKI KLUB ŠIBENIK
- MIA VUKŠIĆ
- SARA BORIĆ
- ANA SKROZIĆ
- MIHAELA ĆALETA
- BRUNA TANFARA
OMLADINSKI KOŠARKAŠKI KLUB DRAŽEN PETROVIĆ
- IVAN GULIN
- LOVRE KNEŽEVIĆ
- ANTONIO KUMANOVIĆ
MALONOGOMETNI KLUB CRNICA
- ROBERT BEDRICA
- IVAN SAMARDŽIĆ
- PETAR VIŠNJIĆ
- JURE BAČIĆ
- ANDRIJA ŠUNJARA
NOGOMETNI KLUB MIHOVIL
- NIKO GALIĆ
- MARKO BRAICA
ŠKOLA NOGOMETA JOSO BEGO
- MARKO ŠALIĆ
- IVAN KALAUZ
- MATE BADŽIM
- ŠIMUN GALIJATOVIĆ
- ELVIS LETAJ
HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ŠIBENIK
- IVAN ĐAKOVIĆ
- MARKO BULAT
- BRUNO BITUNJAC
- DUJE ŠKUGOR
BICIKLISTIČKI KLUB FORTICA
- JOSIP JURAS
- BRUNO PAŠKALIN
KARTING KLUB DUBRAVA – ŠIBENIK
- FRANKO ŠKUGOR