Svečano proglašenje najboljih sportaša Šibensko-kninske županije u protekloj godini ni ovog puta nije moglo proći bez onih najmlađih. Njih više od 80 iz raznih sportova i klubova primilo je priznanje kao perspektivni sportaši. Ta dječaci i djevojčice budućnost su šibenskog i županijskog sporta, a na onim starijima je da im omoguće uvjete da se nastave napredovati i razvijati kako bi mogli i dalje u što boljem svjetlu predstavljati grad i županiju.
Evo i popisa svih perspektivnih sportaša:
ŽVK Viktoria: Matija Bumbak, Karmen Ćaleta-Car, Andrea Marić
JK Val: Antun Zajc, Petar Stojnić, Marko Dabro
OKK Dražen Petrović: Tomislav Ivišić, Zvonimir Ivišić
Taekwondo klub Div Knin: Stella Pinjuh, Mateo Prtljačić, Antonio Davidović
Karate klub Šibenik 1066: Mare Mileta, Kiara Šarić, Jakov Zoričić
Karate klub Šibenik: David Zoričić, Ana Pentek, Mirta Lemac
ŽKK Vodice: Petra Lana Skelin, Karmela Bosotin
Karate klub Okit: Ela Adžaga, Toni Gulam
Jedriličarski klub Tijat: Jelena Župan, Vicenco Lambaša
OK Vodice: Manuela Lasan Zorobabel, Ema Ninić, Ema Kokot
RK Vodice: Karlo Labudović, Zoran Skroza, Roko Babić.
OK Mladost 2000: Sara Petović, Gabriela Juko
RK Šibenik: Grgur Zlatoper, Šimun Vranjić, Matej Spahija, Josip Zmijanović
GK Dišpet: Roko Zorić, Josipa Zorić, Antea Mileta
AK Sveti Ante: Daniela Jelić, Lana Anić- Kaliger, Tonka Pokrovac
Karting Klub Dubrava: Franko Škugor
VK Solaris: Karlo Ražov, Lovre Goleš, Ante Ljubičić
MNK Crnica: Roko Budimir, Jure Bačić, Mihael Anić
Karate Klub Drniš: Anamarija Jukica, Marko Strunje, Ivan Baričević
GK Dalmacija Šibenik: Sara Malenica, Nika Bujas, Dora Jurčević
ŽKK Šibenik: Lucija Piližota, Tonina Ilić, Petra Dragović
KK Tigar: Milan Vukmirović, Laura Klepica, Adam Ilić
MNK Mirlović Zagora: Buga Slavica, Antonija Petković, Anđela Rajčić, Josipa Sučić
Košarkaški klub DOŠK: Franjo Lapić, Josip Vlaić, Nika Pleadin
KK Otok Murter: Gina Pirjak, Bruna Turčinov, Sara Obratov
KA Anđa Jelavić: Karmen Jurišić, Leona Dobra, Ana Čilaš, Iva Vunić, Ana- Maria Samohod
KK Osvit 1971: Duje Stančić, Gal Grgas- Tucilo, Lovre Vučak
PK More: Lara Živković, Ana Marić, Marta Miljanić, Marita Iva Bračić
HNK Šibenik s.d.d.: Marko Bulat, Antonio Đaković
TKD Olimpic: Ela Jelić, Matea Jelić