Svečano proglašenje najboljih sportaša grada Šibenika i ove je godine bilo prava prilika da vidimo bogatstvo lokalnog sporta, ali i njegovu budućnost. Naime, osim onih ‘glavnih’ nagrada i ove su godine po tradiciji dodijeljena priznanja perspektivnim sportašima i sportašicama, dakle onima koji dolaze.

sportasi grada (9)

Njih ukupno 68 iz gotovo svih klubova prodefiliralo je pozornicom šibenskog kazališta i pokazali nam da ne trebamo brinuti za budućnost.

sportasi grada (7)

sportasi grada (6)

Ti dječaci i djevojčice tijekom godine naporno su trenirali i ostvarivali rezultate na koje smo bili ponosni. Neka smo tako nastave.

sportasi grada (8)

Evo tko je sve dobio priznanje:

VESLAČKI KLUB KRKA

MATEJ KRNIĆ

SARA SLUGAN

MARTA BUDIMIR

OKK DRAŽEN PETROVIĆ

MARTIN KLARIN

ŠIMUN DRAGUTIN

FILIP BEGIĆ

ŽENSKI KOŠARKAŠKI KLUB ŠIBENIK

LUCIJA MILKOVIĆ

FRANKA ČUKLIN

EMA BRANISAVLJEVIĆ

KK AKADEMIJA ANĐA JELAVIĆ

LEONA DOBRA

EVA KUVAČ

ELLA LEPEJ

HNK ŠIBENIK S.D.D.

DIEGO SEKULIĆ

KRISTIAN ILIĆ

BRUNO PAIĆ

MALONOGOMETNI KLUB CRNICA

NIKO MATIĆ

FILIP VUKŠIĆ

MARIN MUSELINOVIĆ

NOGOMETNI KLUB MIHOVIL

DUJE BALJKAS

ANTE VUKIČEVIĆ

MARKO ERCEGOVIĆ GRACIN

PLIVAČKI KLUB ŠIBENIK

LANA DUBRAVICA

ANDRIJA TRUTIN

LUKA POPOVIĆ

PLIVAČKI KLUB MORE

NOA VLAHOV

NOA ŽUPANAC

RUKOMETNI KLUB ADRIATIC

FRANE SLADIĆ

IVAN SKELIN

MATE LUGOVIĆ

RUKOMETNI KLUB ŠIBENIK 2015

GRGUR ZLATOPER

ANTE POPARIĆ-GRGAS

ROKO PETROVIĆ

KARATE KLUB ŠIBENIK

LUCA ANTUNAC

ZARA PERIŠA

JURAJ ŠKENBER

KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

LUKA DURBIĆ

ANTEA MILETA

KLARA LAKOŠ

GIMNASTIČKI KLUB ŠIBENIK – DALMACIJA

SARA GOJČETA MIŠKIĆ

EVA MARIA KALPIĆ

SARA ROŠIĆ

GIMNASTIČKI KLUB DIŠPET

KATJA PAVASOVIĆ

ROKO ZORIĆ

JOSIPA ZORIĆ

HRVAČKI KLUB ŠIBENIK

TENA PETR

MARKO KLARIĆ

MATE VUDRAG

VATERPOLSKI KLUB SOLARIS

ROKO BABARA

NIKO RADOVČIĆ

IVANO PEŠIĆ

BICIKLISTIČKI KLUB FORTICA

DANIEL BUDIMIR

ŽENSKI VATERPOLSKI KLUB VIKTORIA

MARCELA LOVRIĆ-CAPARIN

NORA PRELEVIĆ

IVA PLENČA

JUDO KLUB ŠIBENIK

FILIP KNEZ

ANDRIJA VLAHOV

MATEJ ILJADICA

TAEKWONDO KLUB JURAJ DALMATINAC

AUGUST LAMBAŠA

KARLA DRAŠKOVIĆ

XING YU CHEN

STOLNOTENISKI KLUB ŠIBENIK

ŽMARA VITO

BARIŠIĆ RINA

KLARIĆ ŠIME

STOLNOTENISKI KLUB ZATON

LORA ANTIĆ

KARMEN GAMBIROŽA

ŽENSKI ODBOJKAŠKI KLUB ŠIBENIK

EMA ERCEG

NIKA DRMAĆ

CVITA BUJAS

 

 

 

Komentiraj

komentara
Komentari objavljeni pod određenim korisničkim imenom nisu stav uredništva ili izdavača, pa ne snosimo nikakvu odgovornost za štetu trećoj osobi.