FOTO: USUSRET UPISIMA: Evo i popis radionica na Međunarodnom dječjem festivalu u Šibeniku

Prije nekog vremena prenijeli smo informaciju da u srijedu, 20. svibnja, dakle, sutra počinju upisi u radionice koje će se održati za vrijeme trajanja Međunarodnog dječjeg festivala.

U ponudi je 30 radionica, a upisi se vrše u atriju šibenskog Kazališta, evo radionice koje su na raspolaganju:

Filmske radionice u Oš Fausta Vrančić

Radionica animiranog filma, tehnika crtanja na tabletu,

voditelj:  Vjekoslav Živković, dipl. animator
Ingrid Neuhold, animator (postprodukcija)

Dob: 5- 8 razred

Broj polaznika: max 12

Radionica animiranog filma, tehnika crtanja na papiru,

voditeljica:  Sandra Malenica, animatorica (VANIMA Varaždin)

Dob: 9 – 15

Broj polaznika: 15

Radionica animiranog filma, tehnika stop animacije

voditelj:  Hrvoje Selec, animator  (VANIMA Varaždin)

Dob: 9 – 15

Broj polaznika: 15

Međunarodna radionica animiranog filma, tehnika stop animacije, voditelji: Honza Prihoda, Karolina Pojarova, Animanie, Plzen, Češka

Dob: 9 – 15

Broj polaznika: 15

 Radionica igranog filma, voditelj: Jura Troje, prof., Zagreb

Dob: 9 – 15

Broj djece: 15 

radionica2

Literarne radionice 

  • Internet & novinarstvo

Voditeljica:  Kristina Kovačević, studentica Filozofskog fakulteta, Zagreb

Dob: 10 – 14 godina

Broj polaznika: 20

  • Tekst i prostor

Voditelji:  Ana Martina Bakić, dipl. arhitekt i Miroslav Mićanović, književnik, Zagreb

Dob: 5– 8 razred ili srednjoškolci

Broj polaznika: 15

  • Gradovi u boji

Voditeljice: Ivana Pipal,Akademija likovnih umjetnosti i Ljerka Rebrović, odgajateljica, Zagreb

Dob: 5-10 godina

Broj polaznika: 20 (svaki dan druga djeca)

radionica1

Radionički program

Radio radionica, Zujalica

Voditelji: Mladen Kušec, književnik i novinar, Zagreb i Davorka Vrbičić, uč. razredne nastave, Šibenik

Dob:  10+

Broj polaznika: 15

Novinarska radionica

Voditelj: Marko Podrug, novinar, Šibenik

Dob: 10+

Broj polaznika: 20

Lutkarsko scenska radionica „Kuhinjski ormar“

Voditeljica: Margareta Peršić, multimedijalna umjetnica, Zagreb

Dob: 9 – 13

Broj polaznika: 20

Cirkuska radionica za djecu i mlade „Žonglerska i hula-hop radionica“

Voditelji: Matija i Tatjana Vuletić, multimedijalni umjetnici, Zagreb

Dob: 10+

Broj polaznika: 20 (po 10 u svakoj radionici)

mdf radionica5

Cvjetna radionica : „Svako dijete – jedan cvijet, (najljepši mediteranski buket!)“

Voditeljica Lidija Komes, novinarka HRT-a, Zagreb

Dob: 7+

Broj polaznika: 20

Etnološka radionica „Vilinska radionica“

Voditeljica: Sandra Barešin, dipl. etnologinja, Šibenik

Dob: 6+

Broj polaznika: 20

mdf 1

Radionica stripa za male i velike: „Vesesla crta“

Voditelj: Davor Šunk, dizajner i ilustrator, Vanda Čižmek, ilustratorica, Zagreb

Dob: 7-14

Broj polaznika: 20

Radionica: „3D printer“

Voditelj: Darko Gojanović, dr. sc. computer science, Zlarin

Dob: 12+

Broj polaznika: max 12 

Radionica kreativnog pisanja i dramatiziranja

Voditeljica: Nataša Jurić Stanković, prof. hrvatskog jezika i dramska pedagoginja

Suradnica: Andrea Cinotti, prof. teologije, Šibenik

Dob: 9-14

Broj polaznika: 20

MDF djeca radionica

Dječja geološka radionica

Voditeljice: Nuša Cukrov, mag. ing. geološkog inženjerstva i Franka Glavurtić, mag.,primarnog obrazovanja, Šibenik

Dob: 8+

Broj polaznika: 20

Likovna radionica: „Ventula (lepeza)“

Voditeljica: Stela Čuturić, akademski slikar-grafičar, Šibenik

Dob: 8-14

Broj polaznika: 15

mdf radionica2

Radionica s terapijskim psima: „Čitaj mi, čitaš i ti“

Voditeljice: odgajateljice Antonija Anić, Marijana Šarić, Šibenik

Dob: 5-10

Broj polaznika: 10

Dječja radionica: „Parlatina“

Voditelj: Tomislav Baran, spiker-mentor i fonetičar na Hrvatskome radiju, Zagreb

Dob: 7+

Broj polaznika: 15

Mala škola ilustracije pod nazivom: “Šibeniku wwwolim te”

Voditelj: ak.slik.graf Marina Banić Zrinšćak, Rijeka i gost umjetnik ak.slik Manuela Vladić-Maštruko, Zadar

Dob: 11+

Broj polaznika: 20

mdf radionica cesi3

Radionica: „Mural“

Voditelj:Patricio Aguero, slikar, lutkar, kostimograf i scenograf, Venezuela i Zagreb

Dob: 8+

Broj polaznika: 15

Slikarska radionica za najmlađe: „Crte se crtaju“

Voditeljice: odgajateljice Martina Vukšić, Mojca Šonc i Silvana Barić, Šibenik

Dob: 3+

Broj polaznika: 30

Dječja arhitektonska radionica

Voditeljice: Roberta Škugor, dipl. arhitekt i Petra Zaninović, dipl. arhitekt, Šibenik

Dob: 10+

Broj polaznika: 15

Glazbena radionica

Voditelj: Miro Odak, odgajitelj, Šibenik

Dob: 6+

Broj polaznika: 20

mdf mornari5

Radionica slame

Voditelj: Nikola Faller, mag. kiparstva, Osijek

Dob: 7+ ( mlađi od 7 u pratnji roditelja)

Broj polaznika: 20

Ritmičko-plesna radionica: „Zaplešimo, maleni!“

Voditeljice: Ivana Miškić, profesor defektolog, Marijana Rupić, profesor rehabilitator i Anita Sutlović, profesor defektolog-logoped, Šibenik

Dob: 7+

Broj polaznika: 10

radionica4

Sportska radionica: „Važno je sudjelovati!“

Voditelji: Nikica Blažević, profesor tjelesne i zdravstvene kulture, Jovo Krasić, profesor tjelesne i zdravstvene kulture, Igor Stegić, profesor tjelesne i zdravstvene kulture i Marijana Gladović, profesor defektolog , Šibenik

Dob: 7+

Broj polaznika: 10

Radionica djeca za djecu „Origami“

Voditelj: Luka Barižon, OŠ Petar Krešimir IV., 7. r., Šibenik

Dob: 7+

Broj polaznika: 20

 

Komentiraj

komentara
Komentari objavljeni pod određenim korisničkim imenom nisu stav uredništva ili izdavača, pa ne snosimo nikakvu odgovornost za štetu trećoj osobi.