1/8 FINALA KUPA: Istra sa 2:0 izbacila Šibenik iz utrke za Rabuzinovo sunce

Nogometaši Šibenika nisu uspjeli prirediti iznenađenje i plasirati se među osam najboljih u Kupu Hrvatske. Narančasti se danas u osminifinala poraženi u Puli od prvoligaša Istre 2:0, a sve je bilo praktički riješeno već u prvih 45. minuta. Domaćine je u vodstvo u 13. minuti doveo Pamić, da bi pet minuta prije kraja prvog poluvremena na 2:0 povisio mladi Špehar. Pokazalo se kako je to bio konačan rezultat. Ispadanjem iz utrke za Rabuzinovo sunce šibenski trećeligaš okreće se prvenstvu, gdje će u sljedećem kolu na Šubićevcu ugostiti B momčad Hajduka. Ta će se utakmica igrati u nedjelju, s početkom u 19 sati. Dakle, nakon dužeg vremena na Šubićevcu će se ponovo jedna utakmica igrati pod reflektorima.