Nogometaši Šibenika na najbolji su mogući način, 4:0 pobjedom nad Radnikom, otvorili proljetni dio 2. HNL. Pod vodstvom novog trenera Ive Šupe, i u novom sustavu (3-4-2-1) narančasti su vrlo brzo riješili pitanje pobjednika.

Naime, povratnik na Šubićevac Ivan Fuštar u sedmoj minuti zabio je za 1:0 da bi četiri minute kasnije na 2:0 povisio Miro Slavica. To je bio rezultat prvog poluvremena. Domaćin je nastavio u istom ritmu i u nastavku, dominirao terenom, a gosti nisu stvorili niti jednu priliku tijekom svih 90 minuta. Rezultat takve igre doveo je do trećeg gola, strijelac je bio kapetan Blaić u 62. minuti, a petnaest minuta kasnije posao je svojim drugim golom zaključio Slavica.