Potop u Opuzenu: Šibenik primio četiri komada od Neretvanca

Težak poraz doživjeli su nogometaši Šibenika u 19. kolu 3.HNL jug. Oni su danas u Opuzenu poraženi od domaćeg Neretvanca 4:1, te tako vrh ljestvice prepustili Imotskom. Domaćin je dominirao od prve minute, dok su narančasti djelovali uspavano, a najbolji je pokazatalj da u prvom poluvremenu nisu uputili niti jedan udarac na gol. Da ipak može biti još gore pokazalo je drugo poluvrijeme u kojem je je šibenska obrana kapitulirala četiri puta. Domaćine je u vodstvo doveo Vasilj, izjednačio je Miro Slavica, da bi Brečić, još jednom Vasilj te Karačić do vrha napunili šibensku mrežu. Narančasti su istrčali gotovo u istom sastavu kao i prošle subote u pobjedi nad Neretvom, jedino je strijelac Slavica u vršku napada uskočio umjesto Milinkovića. Kažimo kako je Šibenik s klupe vodio Mile Petković s obzirom da prvi trener Nikica Cukrov ima zdravstvenih problema.