Poznati svi izvođači i skladbe ovogodišnjih Večeri dalmatinske šansone

Poznati su svi izvođači 15. Večeri dalmatinske šansone koja će se u Šibeniku održati zadnjeg vikenda u kolovozu, 24. i 25. kolovoza.

Na ovogodišnjoj jubilarnoj Šansoni prva večer rezervirana je za retrospektivu najboljih skladbi tijekom posljednjih 15 godina Festivala. Nastupit će 22 izvođača s pjesmama koje su obilježile Dalmatinsku šansonu, između ostalih, Tomislav Bralić i klapa Intrade, Nas Quatros, Šime Bubica, Libar, Meri Cetinić, Đani Maršan i mnogi drugi.

Jednak broj izvođača predstavit će se u natjecateljskom dijelu programa, odnosno tijekom Večeri novih skladbi dok će u show programu festivala nastupiti Neno Belan & Fiumens:

1. ĐANI STIPANIČEV – Prokleta ljubav
/ N. Ninčević / B. Kopitović – N. Ninčević – T. Eterović /

2. TEDI SPALATO & Klapa ŠUFIT – Povist pamti
/ T. Spalato – B. Slivar – T. Spalato /

3. NENO BELAN & FIUMENS ft. LJETNO KINO – Ulicama grad (Pjesma sreće)
/ N. Belan /

4. POSTOLAR TRIPPER ft. LIBAR – Gaeta
/ Postolar Tripper – D. Valčić/D. Predragović – Postolar Tripper /

5. TOMISLAV BRALIĆ & Klapa INTRADE – Kad se zamislim
/ I. Badurina – J. Fiamengo – R. Kazinoti /

6. KEMAL MONTENO & ONDINA DELMESTRE – Stavi tiho Aznavoura
/ D. Rapotec Ute – J. Fiamengo – A. Valenčić /

7. RIVERS – Ono što već znam
/ V. Križan – B. Štok – I. Pešut /

8. Klapa ISKON – Ovo jednom mora stat
/ M. Šimac – M. Šimac – E. Botrić /

9. MERI CETINIĆ & IVANA BURIĆ – Ako trebaš jesen
/ I. Burić – I. Burić – M. Cetinić / R. Kazinoti /

10. Klapa CAMBI – Svjetla daljine
/ A. D. Vrančić – S. Dodig – A. D. Vrančić /

11. DEAN DVORNIK – Čuvam svaku kap
/ D. Dvornik – Vukica – D. Dvornik /

12. Klapa BRODARICA – Korak
/ N. Sunjka – P. Tanfara – E. Botrić /

13. LIDIJA BAČIĆ – Samo tvoja
/ M. Tomasović – R. Pilepić – A. Valenčić /

14. ŠIME BUBICA – Ostani tu
/ B. Arsekin – B. Slivar – T. Eterović /

15. DALIBOR PROCHAZKA – Svjetlo kom ću doći
/ D. Prochazka – D. Prochazka – I. Popeskić / D. Prochazka /

16. JOZEFINA & TRIO RIO – Ako nisam tvoja
/ D. Rapotec Ute – R. Pilepić – A. Valenčić /

17. NAS QUATROS – Kad ostanemo sami
/ D. Juraga – D. Juraga – N. Nimac /

18. Klapa MASLINA – Donesi mi Jele vode
/ I. Badurina – F. Bilić – N. Šiškov /

19. SAŠA JAKELIĆ – Uvelo je bilo cviće
/ T. Eterović – N. Zuban – T. Eterović /

20. Klapa BUNARI – Sentimentio
/ N. Rak – N. Rak – N. Nimac /

21. DRAGICA GULIN – Po jugu kreni
/ D. Juraga – D. Juraga – N. Nimac /

22. DRAŽEN ŽANKO – Gnjizdo ljubavi
/ D. Žanko – B. Slivar – A. Zadro /

Komentiraj

komentara
Komentari objavljeni pod određenim korisničkim imenom nisu stav uredništva ili izdavača, pa ne snosimo nikakvu odgovornost za štetu trećoj osobi.