Vodičanin Luka Božac brončani na PH za učenike i mlađe kadete

Luka Božac, član Karate kluba Okit iz Vodica osvojio je brončanu medalju na Prvenstvu Hrvatske za učenike i mlađe kadete koje je proteklog vikenda održano u Biogradu na moru. Mladi Vodičanin do medalje je došao u kategoriji učenika do 38 kilograma, i to tako što je u prvom kolu pobijedio Davida Milinkovića iz zagrebačkog Ipona, u drugom Leonarda Knajtera iz Velike Gorice, u trećem Tea Kečkeša iz čakovečkog Globusa, da bi jedini poraz doživio u polufinalu od Josipa Šabića iz osječkog Essekera. Međutim, Luka se u repasažu, protiv Roka Marčine iz zadarskog Foruma, opet vratio pobjedama i zasluženo osvojio brončanu medalju. Kažimo kako je na prvenstvu  nastupilo 430 natjecatelja iz 67 hrvatskih klubova.