Prigodom početka emitiranja nove serije na RTL televiziji – ‘Prava žena’, jučer su se u Zagrebu okupili glumci, prijatelji i kolege, iz već sad najavljivane – velike hit serije.
Uz glavne uloge Natašu Janjić i Filipa Juričića, zabavljali su se Ornela Vištica, Iva Mihalić, Ana Vilenica, Petar Ćiritović, Kristina Jovanović, Ranko Zidarić, Amar Bukvić, Jasna Bilušić i drugi kao i Tonči Huljić i Petar Grašo, kompozitor i pjevač naslovne pjesme za seriju, čiji video spot nakon galerije možete pronaći na kraju.
Ne čudi da ova produkcija ima tako pozitivan medijski prefiks, s obzirom na minulu uspješnost kreativne producentice Jelene Veljače. Glumica, scenaristica, kolumnistica, producentica, koja definitvno pogađa to što publika voli i naravno gleda. Od prve hrvatske sapunice – ‘Villa Maria’ do ‘Larinog izbora’. Uz kadrove iz serije, Jelena je predstavila medijima ‘Pravu ženu’ i poprilično bila uzbuđena, kao i svaki put kada je riječ o projektima ispod kojih se potpisuje.
Zaplete, rasplete i ostale tajne, gledajte već u prvoj epizodi – u nedjelju, 4. rujna, u 20.45 sati na RTL-u.
Glavna tema serije: Petar Grašo ‘Ne znan za se’
photo: RTL
- FOTO/VIDEO: ‘PRAVA ŽENA’ – održana promocija nove serije RTL-a - 2. rujna, 2016. 13:05
- VIDEO: Počinje 12. Sajam u srednjovjekovnom Šibeniku. Kostimi su već na vama? - 2. rujna, 2016. 10:22
- VIDEO: Poslušajte i pogledajte novi hit Petra Graše ‘Ne znan za se’ - 31. kolovoza, 2016. 23:21
- Roman ‘Zavjet’ šibenske autorice Orijane Koloper drugi na hrvatskoj top listi - 31. kolovoza, 2016. 18:41
- Tradicionalni 12. Sajam u srednjovjekovnom Šibeniku u ovaj petak, subotu i nedjelju - 30. kolovoza, 2016. 12:36
- FOTO/VIDEO: Šibenski ‘mušketiri’ i ‘predsjednik Kluba Šibenčana’ napunili ‘Arenu’ u Puli - 29. kolovoza, 2016. 19:14
- Michael Jackson: Na današnji dan prije 58 godina rodio se ‘kralj popa’… Uspon, pad i rekordi - 29. kolovoza, 2016. 08:33
- NENO BELAN: ‘Treći dio moje karijere sigurno pripada Šibeniku’ - 27. kolovoza, 2016. 11:01
- Naš Mate Gulin ‘u predizbornoj kampanji’: Kandidat za Oscara s filmom ‘S one strane’ Zrinka Ogreste - 26. kolovoza, 2016. 11:00
- MIŠO KOVAČ u Šibeniku 29. rujna – veliki koncert u Docu! - 24. kolovoza, 2016. 15:23