BUDUĆNOST ŠIBENSKOG SPORTA: Priznanje za perspektivne sportaše dobilo preko 90 dječaka i djevojčica

Po običaju, na svečanosti proglašena najboljih sportaša, koja je danas održana u kazalištu, dodijeljena su priznanja i ‘onima koji dolaze’, perspektivnim sportašima za 2015. godinu. Da je Šibenik pravi rudnik sportskih talenata govori i to što se na listi našlo preko 90 dječaka i djevojčica koji predstavljaju budućnost šibenskog sporta.

najsportasi grada13 190216

Evo tko je sve dobio spomenuto priznanje:

VESLAČKI KLUB KRKA

  1. VALENTIN MIHALIĆ
  2. NINO PERIŠIĆ
  3. KRISTIJAN PAPAK
  4. PAŠKO STIPANDŽIJA
  5. JERKO RADOVČIĆ

VATERPOLO KLUB SOLARIS

  1. ANTE LJUBIČIĆ
  2. TONI ŠPARADA
  3. MATEO SABIONI
  4. ROKO GATARA
  5. VICE ERAK

ŽENSKI VATERPOLSKI  KLUB VIKTORIA

  1. ANA GORETA
  2. KIARA JAKELIĆ
  3. MARIJETA STORIĆ
  4. MARIJETA JOLIĆ
  5. LORENA KOVAČ

JEDRILIČARSKI KLUB VAL

  1. ŠIMUN VLAHOV
  2. KATIJA FRUA
  3. MARIN BAČELIĆ
  4. ROKO COPIĆ
  5. JURAJ RADAČIĆ

PLIVAČKI KLUB ŠIBENIK

  1. DOROTEA MILIĆ
  2. GABRIELA ROMAN
  3. NIKO PERICA
  4. ANTE JELUŠIĆ
  5. ROBERT VUKIČEVIĆ

PLIVAČKI KLUB MORE

  1. TONI RADAK

TAEKWONDO KLUB JURAJ DALMATINAC

  1. LUCIJA DESANIĆ
  2. TEREZA BERAĆ
  3. SARA RAK

KARATE KLUB ŠIBENIK

  1. MIA KITAREVIĆ
  2. HANA HULJEV
  3. JOSIP BRNADA
  4. LUKA STOŠIĆ
  5. STIPE ORLOVIĆ

GIMNASTIČKI KLUB ŠIBENIK-DALMACIJA

  1. KATJA PAVASOVIĆ
  2. TONKA SLADOLJEV
  3. ANETA UNIĆ

GIMNASTIČKI KLUB DIŠPET

  1. LUĆANA RUPIĆ
  2. MARIJA RADNIĆ
  3. ELA BAČIĆ
  4. LARA GRACIN
  5. MARKO BANDALO

TENISKI KLUB ŠUBIĆEVAC

  1. ESTER ŠUŠA
  2. VIKTORIJA LOKAS
  3. NIKA BUMBAK
  4. KLARA BANIĆ
  5. LEONA SEKULIĆ

STOLNOTENISKI KLUB ŠIBENIK

  1. GABRIJELA ALVIŽ

RUKOMETNI KLUB ADRIATIC

  1. VICE BADŽIM
  2. MARIN BUMBAK
  3. MARKO PERAK
  4. FRANE KLARIĆ
  5. BRUNO HELEZ

ODBOJKAŠKI KLUB ŠIBENIK 91

  1. JAKOV MILOVAC
  2. NIKOLA HRG
  3. BRUNO SLAVICA
  4. ANTUN JURIĆ PAJIĆ
  5. FILIP BURAZER

ŽENSKI ODBOJKAŠKI KLUB ŠIBENIK

  1. KLARA BILIĆ
  2. MARIJA MALEŠ
  3. MIA MALEŠ

KOŠARKAŠKI KLUB JOLLY JBS

  1. FRANE MALEŠ
  2. DUJE DAMJANIĆ
  3. TONI ČUKLIN
  4. ROKO PERAN
  5. NIKO IVANIĆ

ŽENSKI KOŠARKAŠKI KLUB ŠIBENIK

  1. MIA VUKŠIĆ
  2. SARA BORIĆ
  3. ANA SKROZIĆ
  4. MIHAELA ĆALETA
  5. BRUNA TANFARA

OMLADINSKI KOŠARKAŠKI KLUB DRAŽEN PETROVIĆ

  1. IVAN GULIN
  2. LOVRE KNEŽEVIĆ
  3. ANTONIO KUMANOVIĆ

MALONOGOMETNI KLUB CRNICA

  1. ROBERT BEDRICA
  2. IVAN SAMARDŽIĆ
  3. PETAR VIŠNJIĆ
  4. JURE BAČIĆ
  5. ANDRIJA ŠUNJARA

NOGOMETNI KLUB MIHOVIL

  1. NIKO GALIĆ
  2. MARKO BRAICA

ŠKOLA NOGOMETA JOSO BEGO

  1. MARKO ŠALIĆ
  2. IVAN KALAUZ
  3. MATE BADŽIM
  4. ŠIMUN GALIJATOVIĆ
  5. ELVIS LETAJ

HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ŠIBENIK

  1. IVAN ĐAKOVIĆ
  2. MARKO BULAT
  3. BRUNO BITUNJAC
  4. DUJE ŠKUGOR

BICIKLISTIČKI KLUB FORTICA

  1. JOSIP JURAS
  2. BRUNO PAŠKALIN

KARTING KLUB DUBRAVA – ŠIBENIK

  1. FRANKO ŠKUGOR

 

Komentiraj

komentara
Komentari objavljeni pod određenim korisničkim imenom nisu stav uredništva ili izdavača, pa ne snosimo nikakvu odgovornost za štetu trećoj osobi.