Šibensko slavlje u Kutiji šibica

Crnica prizemljila Uspinjaču i još se više približila samom vrhu ljestvice!

Malonogometaši Crnice i dalje nižu sjajne rezultate u 1.HMNL. Pa je tako u 11. kolu, drugom u nastavku prvenstva, upisana i druga pobjeda, ovaj put na gostujućem terenu, u Kutiji šibica. U Zagrebu je sa 6:4 svladana Uspinjača Gimka, i u trenutku dok ovo pišemo Šibenčani imaju isti broj bodova kao i vodeće Novo Vrijeme, koji svoju utakmicu igra u subotu (Olimissum koji ima bod manje igra u kasnijem terminu), dok je dubrovački Square domaćim porazom od Futsal Dinama ostao iz Crnice

Prvi dio zagrebačkog dvoboja pripao je domaćinu, koji je na poluvrijeme otišao s minimalnim vodstvom od 1:0 (Koturović). A onda u nastavku vatromet golova. Crnica je dvije minute zabila tri gola (Vuković, Šamija, Radić), da bi Koturović smanjio na 2:3, a Uremović vratio stvari na početak. Novo vodstvo Crnici donio je Radić, a Vuković je u 38. zabio za 5:3. U sljedećoj minuti Toth ponovno vraća Zagrepčane na -1, a konačnih 6:4 za Crnicu postavio je Radić. U sljedećem kolu na Baldekinu se igra veliki derbi. Crnica će, naime, ugostiti dubrovački Square. Međutim, prije toga čeka nas reprezentativna stanka.