Dvostruka kruna za Doriana Stiblika u Dubrovniku, pobijedio i u pojedinačnoj i u konkurenciji parova

Mladi član Teniskog kluba Šubićevac Dorian Stiblik odradio je odličan posao u Dubrovniku, gdje je održano Otvorenom prvenstvu Metkovića za tenisače do 12 godina. Osvojio je, naime, prvo mjesto i u pojedinačnoj i u konkurenciji parova.

U singlu je finalu sa 6-0, 6-3 svladao Darija Mardešića iz TK ST1950 i podigao pobjednički pehar. Uspješan vikend na jugu Hrvatske mladi Vodičanin upotpunio je u paru s Markom Ercegom iz TK ST1950, njih dvojica su u finalu doublea bili uspješniji od para Dario Mardešić/Antonio Vilović sa 7-6 (4), 0-6, 10-4.

Dodajmo kako se za vikend u Šibeniku održava regionalno natjecanje za djevojčice i dječake do 12 godina, a sve informacije oko prijava možete pronaći na facebook stranici TK Šubićevac.