Malonogometaši Crnice vratili su se neporaženi s teškog gostovanja u Pločama, odigravši 1:1 protiv domaćeg Porta Tolera. Bila je to prava derbi utakmica, tvrda i borbena, s puno uzbuđenja ali i neiskorištenih prilika. Momčad Željka Silova imala je više od igre, stvorila velik broj šansi, ali lopta nije htjela u gol.

mnk crnica ploce 2

Poveli su domaćini, u devetoj minuti jedan odbijanac iskoristio je Jure Kroljan i zatresao mrežu Šibenčana. Uzvratio je u 15. minuti Dragan Vuković koji se sjurio prema domaćem vrataru i sjajno poentirao za 1:1, što je, ispostavilo se, bio konačan rezultat.

Ovim bodom Crnica je ostala na vrhu ljestvice 2.HMNL jug, sa 13 osvojenih bodova iz pet utakmica, a sljedeću utakmicu odigrat će tek 8. studenog, kada će na Baldekinu ugostiti momčad Jezera.