FOTO Na mladima svijet ostaje: Dodijeljena priznanja perspektivnim sportašima

Na svečanosti proglašenja najboljih sportaša Grada Šibenika koja je danas održana u kazalištu, tradicionalno su dodijeljena priznanja onima koji dolaze, perspektivnim sportašima. Ti dječaci i djevojčice budućnost su šibenskog sporta, a na odgovornima je da im omoguće pristojne uvjete za razvoj. Jer, ne kaže se uzalud, sportaši su najbolji amabasadori neke sredine.

Evo i popisa perspektivnih sportaša:

HNK ŠIBENIK s.d.d.

JURE PEŠIĆ

LEON JURIĆ

ANTE JELIĆ

NOGOMETNI KLUB MIHOVIL

LUKA ZMIJANOVIĆ

LUKA KARAĐOLE

MAURO GRACIN-ERCEGOVIĆ

MALONOGOMETNI KLUB  CRNICA

ROKO BUDIMIR

JURE BAČIĆ

ŠKOLA NOGOMETA JOSO BEGO

VIKTOR DAMJANIĆ

DIEGO SEKULIĆ

MARKO ŠALIĆ

KOŠARKAŠKI KLUB JOLLY JBS

JAKOV BRAJKOVIĆ

DOMINIK GAĆINA

LOVRE VIDAČAK

ŽENSKI KOŠARKAŠKI KLUB ŠIBENIK

FRANKA ČUKLIN

ANA GRGURIČIN

NINA ČULINA

OMLADINSKI KOŠARKAŠKI KLUB DRAŽEN PETROVIĆ

ANTE BRAJKOVIĆ

GABRIEL PANCIROV

IVAN KRESIĆ

ODBOJKAŠKI KLUB ŠIBENIK 91

JAKOV MILOVAC

NIKOLA HRG

ANTUN SILOV

ŽENSKI ODBOJKAŠKI KLUB ŠIBENIK

BRUNA KLISOVIĆ

MAŠA KLISOVIĆ

PETRA ŠTRKALJ

RUKOMETNI KLUB ADRIATIC

Marko Ćaleta

Leonardo Ivešić

Mihael Pietri

VATERPOLSKI KLUB SOLARIS

ŠIMUN BRAJKOVIĆ

MATEJ VRCIĆ

ANDREJ SLAVICA

ŽENSKI VATERPOLSKI KLUB VIKTORIA

MATIJA BUMBAK

HANA MIJAT

LEONA KARAČIĆ

PLIVAČKI KLUB ŠIBENIK

VICE PERICA

FILIP GLIGIĆ

ANAMARIJA VUKIČEVIĆ

MINEA TATAR

PLIVAČKI KLUB MORE

DOMAGOJ RAČUNICA

TEA JUKIĆ

FRANKO ČVRLJAK

FILIP ŽIVKOVIĆ

VESLAČKI KLUB KRKA

STIPE MANDUŠIĆ

LOVRE KLARIN

JERKO RADOVČIĆ

JEDRILIČARSKI KLUB VAL

NOA PETKOVIĆ

MATE ĐAKOVIĆ

JAKOV BUJAS

GIMNASTIČKI KLUB ŠIBENIK-DALMACIJA

MIA NAKIĆ

GABRIELA PERKOVIĆ

MIA DŽAPO

GIMNASTIČKI KLUB DIŠPET

ROKO ZORIĆ

LUCIJA GRADIŠKA

LUCA MIKULANDRA

KARATE KLUB ŠIBENIK

LUCIJA ZEKANOVIĆ

BRUNO ČOVIĆ

HRVAČKI KLUB ŠIBENIK

ANTE VUKOVIĆ

KARLO PROTEGA

MARIO HALUŽAN

TAEKWONDO KLUB JURAJ DALMATINAC

TEREZA BERAČ

LUCIJA DESANIĆ

SARA RAK

TAEKWONDO KLUB SOLARIS

MATEO KARADAKIĆ

FILIP ŠUMERA

MARIN LUCIĆ

TENISKI KLUB ŠUBIĆEVAC

NIKA BUMBAK

MARTA DOBRIĆ

VITO NAKIĆ

STOLNOTENISKI KLUB ŠIBENIK

GABRIJEL KATIĆ

VITO HELEZ

FRANKA MIŠKIĆ

STOLNO TENISKI KLUB ZATON

IVAN BILUŠIĆ

KARTING  KLUB  DUBRAVA

FRANKO ŠKUGOR

CINA RACING KART

ADRIJANA BOROCKI

KORINA BOROCKI

 

Komentiraj

komentara
Komentari objavljeni pod određenim korisničkim imenom nisu stav uredništva ili izdavača, pa ne snosimo nikakvu odgovornost za štetu trećoj osobi.