FOTO PK Šibeniku treba nova prostorija samo za medalje, na Prvenstvu Dalmacije osvojio je 134 nove

Ionako krcata riznica medalja Plivačkog kluba Šibenik, od proteklog je vikenda još bogatija, i to za čak 134 odličja. Osvojena su na zimskom Regionalnom prvenstvu Hrvatske za regiju 1 (Dalmacija), koje je u organizaciji PK Šibenik održano u Crnici i na kojem je nastupilo 120 plivača i plivačica iz deset klubova. Plivalo se u tri dobne skupine – mlađi juniori, juniori te u općoj (otvorenoj) konkurenciji, a boje domaćina branilo je 19 natjecatelja.

pk sibenik 2

Kod seniora zapažene rezultate ostvarila je Ana Burazer, kod juniora su se istaknuli Martina Ševerdija, Marta Leković i Jerko Ćaleta Bruna Lokas, a kod mlađih juniora Marija Kardum, Emma Curavić, Robert Vukičević i Niko Perica.

pk sibenik 5

– U svim dobnim kategorijama naši su plivači osvojili jedno od prva tri mjesta u ukupnom poretku, po zbroju bodova iz svih plivanih disciplina. U općoj kategoriji Ana Burazer je bila druga dok je u muškoj konkurenciji Robert Vukičević bio najbrži. U juniorskoj konkurenciji Martina Ševerdija je zauzela treće mjesto, a u muškoj Jerko Ćaleta drugo mjesto. U mlađe juniorskoj konkurenciji prvo mjesto je osvojila Marija Kardum, Bruna Lokas bila je druga, dok u muškoj konkurenciji valja izdvojiti još jedno prvo mjesto Roberta Vukičevića kod mlađih juniora – izvijestili su nas iz PK Šibenik, dodajući kako se odličnim nastupima njihovih plivača povećao i broj limita za nastup na Prvenstvu Hrvatske koje će se krajem prosinca održati u Rijeci.

pk sibenik

pk sibenik 6

Evo i svih osvajača za PK Šibenik po dobnim kategorijama

MLAĐI JUNIORI (39 medalja: 20 zlatnih, 13 srebrnih, 6 brončanih)

Marija Kardum   zlato: 100 leđno

200 leđno

400 mješovito

50 leđno

200 mješovit

srebro: 100 mješovito

Bruna Lokas      zlato: 100 prsno

200 prsno

50 slobodno

100 mješovito

100 leptir

50 leptir

 

Dorotea Milić    zlato: 50 prsno

200 prsno

100 prsno

200 leptir

                         bronca:100 leptir

 

Emma Curavić  srebro: 100 leđno

50 leđno

                        bronca: 200 leđno

50 slobodno

 

Lana Dubravica  srebro: 400 mješovito

 

 

Robert Vukičević zlato: 200 leptir

100 leptir

50 leptir

100 slobodno

                         srebro:100 leđno

bronca: 400 slobodno

 

Niko Perica     zlato:  200 mješovito

100 mješovito

srebro:  400 mješovito

50 prsno

  bronca: 200 prsno

100 prsno

Vice Perica    srebro 200 leđno

Šibenik – žene 1. mj.   4x  50 mješovito / Curavić, Vukičević, Milić, Roman

4×100 mješovito / Curavić, Vukičević, Milić, Roman

  1. mj. 4×100 slobodno / Curavić, Milić, Vukičević, Roman

Šibenik – muški 1. mj.            4×200 slobodno / Vukičević, Perica N., Slavica, Perica V.

 

JUNIORI (46 medalja:18 zlatnih, 13 srebrnih, 15 brončanih)

 Martina Ševerdija 1. mj. 50 prsno

100 prsno

200 prsno

200 mješovito

400 mješovito

3. mj. 100 mješovito

Marta Leković 2. mj. 200 leđno

Bruna Lokas 2. mj. 100 prsno

200 prsno

50 slobodno

100 mješovito

50 leptir

3. mj.  100 leptir

Marija Kardum        1. mj. 200 leđno

2.mj. 50 leđno

100 leđno

400 mješovito

3.mj. 200 mješovito

Dorotea Milić            3. mj. 100 prsno

Emma Curavić           3. mj. 50 leđno

Jerko Ćaleta           1. mj. 200 leđno

2.mj. 100 leđno

3.mj. 200 leptir

 

Robert Vukičević   1. mj.   100 leptir

200 leptir

100 slobodno

2. mj.  50 leptir

3. mj.   400 slobodno

100 leđno

Niko Perica        1. mj. 100 mješovito

2.mj. 200 mješovito

400 mješovito

3.mj.  50 prsno

100 prsno

Šibenik žene 1. mj.   4×100 mješovito / Leković, Ševerdija, Kardum, Lokas

4x  50 mješovito / Leković, Ševerdija, Lokas, Curavić

  1. mj. 4x  50 slobodno / Ševerdija, Kardum, Leković, Lokas

4×200 slobodno / Ševerdija, Leković, Kardum, Lokas

4x  50 mješovito / Kardum, Vukičević, Milić, Roman

4×100 mješovito / Curavić, Vukičević, Milić, Roman

Šibenik muški 1. mj.            4x  50 mješovito / Ćaleta, N.Perica, Vukičević, V.Perica

4×100 mješovito / V.Perica, N.Perica, Ćaleta, Vukičević

4×100 slobodno / Vukičević, Ćaleta, V.Perica, N.Perica

4x  50 slobodno / Vukičević, Ćaleta, V.Perica, N.Perica

4×200 slobodno / Vukičević, V. Perica, Slavica, N. Perica

SENIORI    (49 medalja: 19 zlatnih, 14 srebrnih, 16 brončanih)

Ana Burazer               1. mj.  200 leđno

100 leđno

200 mješovito

2. mj.   50 leđno

200 leptir

3.mj. 200 slobodno

Marta Leković        3. mj. 200 leđno

Martina Ševerdija   1. mj. 100 prsno

200 prsno

50 prsno

400 mješovito

2. mj.200 mješovito

3. mj.100 mješovito

Bruna Lokas         2. mj. 50 leptir

100 mješovito

50 slobodno

100 prsno

200 prsno

3.mj. 100 leptir

 

Marija Kardum            2. mj.  200 leđno

400 mješovito

3.mj. 100 leđno

50 leđno

Dorotea Milić  3. mj. 100 prsno

Jerko Ćaleta 1. mj. 200 leđno

2.mj. 100 leđno

3. mj. 200 leptir

Robert Vukičević 1. mj.  200 leptir

100 leptir

100 slobodno

2.mj.  50 leptir

3.mj. 400 slobodno

100 leđno

Niko Perica         1. mj. 100 mješovito

2.mj. 200 mješovito

400 mješovito

3.mj. 100 prsno

50 prsno

 

Vice Perica      3. mj.  200 leđno

 

Šibenik – žene 1. mj.   4×100 mješovito / Leković, Ševerdija, Kardum, Lokas

4x  50 mješovito / Leković, Ševerdija, Lokas, Curavić

  1. mj. 4x  50 slobodno / Ševerdija, Kardum, Leković, Lokas

4×200 slobodno / Ševerdija, Leković, Kardum, Lokas

4×100 mješovito / Curavić, Vukičević, Milić, Roman

 

Šibenik – muški 1. mj.            4x  50 mješovito / Ćaleta, N.Perica, Vukičević, V.Perica

4×100 mješovito / V.Perica, N.Perica, Ćaleta, Vukičević

4×100 slobodno / Vukičević, Ćaleta, V.Perica, N.Perica

4x  50 slobodno / Vukičević, Ćaleta, V.Perica, N.Perica

4×200 slobodno / Vukičević, V. Perica, Slavica, N. Perica

 

 

 

 

 

 

 

Komentiraj

komentara
Komentari objavljeni pod određenim korisničkim imenom nisu stav uredništva ili izdavača, pa ne snosimo nikakvu odgovornost za štetu trećoj osobi.