FOTO Šibenik 1983 dobro počeo protiv lidera lige, ali je na kraju morao čestitati Omišanima

Malonogometaši Šibenika 1983 nisu uspjeli na Baldekinu iznenaditi Olmissum, vodeću momčad 2.HMNL jug i vrlo vjerojatno član prve lige sljedeće godine.

mnk sibenik 1983 2

Iako su narančasto-crni dobro krenuli i u drugoj minuti poveli preko Zekonjića, na kraju su Omišani slavili sa 5:3, te upisali sedmu pobjedu u sedmoj utakmici, dok je domaćin ostao na učinku od sedam bodova.

mnk sibenik 1983 5

Nakon spomenutog gola Zekonjića, svog šestog u nizu, gosti su do poluvremena četiri puta tresli mrežu, da bi nakon šest minuta igre u nastavku zabili i peti. Do kraja susreta Šibenčani su preko Batinice i Španje uspjeli samo ublažiti poraz.