‘GRAĐANI’ VISOKO PORAŽENI U TRNSKOM: Zagreb susret riješio već u prvoj četvrtini

Košarkaši Šibenika upisali su danas drugi poraz u A1 ligi. U ‘točno u podne’ obračunu u Trnskom pali su, praktički, bez ispaljenog metka, prije nego što se utakmica pošteno i zahuktala. Naime, Zagreb je već nakon prvih deset minuta imao 19 poena razlike (30:11), da bi na kraju imao okruglih +20 (96:76).

O detaljima utakmice koja je riješena već u prvoj četvrtini nema smisla previše pričati. Kazat ćemo samo kako je Teo Petani sa 22 poena bio najbolji strijelac Šarinove momčadi, da je Kristijan Krajina upisao novi double-double (13 poena, deset skokova) te da su ‘Mrave’ do pobjede predvodili Luka Božić i Ivan Batur sa 23, odnosno 22 postignuta poena.

Nakon ovog poraza narančasti imaju omjer 4-2, a priliku za povratak na pobjedničke staze imat će u sljedećem kolu kada će na svom Baldekinu ugostiti ekipu Škrljeva.