Jolly izgubio i od ‘fenjeraša’ Osijeka

Košarkaše Jollyja nikako da krene, da spoje dvije pobjede. Današnje gostovanje u Osijeku, kod ‘fenjeraša’ lige koji je u prethodna četiri kola upisao četiri ‘nule,’ činila se kao idealna prilika za to. Međutim, s dalekog i napornog puta iz Slavonije šibenski se prvoligaš vraća praznih ruku.  Domaćin je slavio 81:77 i tako sastavu Damira Milačića nanio četvrti poraz (uz dvije pobjede).

Što se tiče tijeka utakmice, Osijek je nakon deset minuta vodio 21:18, na pauzu je otišao s minimalnih 44:43, a s ‘pola’ koša prednosti domaćin je ušao i u posljednju četvrtinu. Ispostavilo se kako je i do dovoljno kontra blijedog Jollyja i bodovi su ostali u slavonskoj ravnici.

Washington je s 15 poena bio najefikasniji u Milačićevoj momčadi, poena manje zabio je Vraneš, Vrlika 13, a Gulam 12 poena. Osječane je, pak, do pobjede predvodio Ušić sa 29 postignutih poena. U sljedećem kolu Jolly će na Baldekinu ugostiti sinjski Alkar.