Jolly pao u Sinju

Košarkaši Jollyja poraženi su na vrućem gostovanju u Sinju u trećem kolu A1 lige. Domaći Alkar slavio je sa 69:59 te tako nanio drugi ovosezonski poraz ‘bankarima’ koje sljedeće subote čeka gradski derbi protiv GKK Šibenik.

Domaćin je u prvoj četvrtini izgradio prednost od pet poena (18:13) da bi na poluvrijeme otišao sa plus četiri (38:34). U nastavku je Alkar još malo pojačao ritam i u zadnjih deset minuta ušao sa 54:47, pa iako je sastav Momira Milatović pokušao nadoknaditi minus u zadnjoj dionici, nije uspio, pa se iz Sinja otišlo praznih ruku.

Martin Junakovića sa 13  poena predvodio je Jollyjeve strijelce, mladi Gulam ubacio je 12, dok su Katura i Mrva upisali po deset poena. Alkar je, pak, do pobjede predvodio Vitali sa 22 ubačena poena.