Jolly porazom od Zagreba ugrozio Ligu za prvaka

Sljedeća utakmica, gostovanje u Zaboku, bit će jedna od najvažnijih za ‘bankare’  u ovoj sezoni

Košarkaši Jolly JBŠ-a nakon prošlotjednog poraza u gradskom derbiju, večeras su protiv Zagreba upisali i drugi uzastopni poraz i time ugrozili plasman u Ligu za prvaka, pa će sljedeća utakmica, gostovanje u Zaboku, biti jedna od najvažnijih za njih u ovoj sezoni.  U susretu s malo poena ‘mravi’ su na Baldekinu slavili 59:52.

Gosti su glavninu posla obavili u prvom poluvremnu kada su izgradili prednost od 12 poena (27:39). Sastav Dženana Rahimića treću je dionicu podigao razinu igre pa se uoči posljednjih deset minuta približio na četiri poena. Međutim ‘mravi’ su uspjeli sačuvati prednost i odnijeti pobjedu kojom su prakitčki osigurali mjesto u Ligi za prvaka.

Katura je sa 13 poena bio prvi strijelac Joillyja, 11 je ubacio Mrva, deset Subotić.