Izvučeni su parovi prvog i drugog kruga Kupa Ružice Meglaj-Rimac, u čijem su zadnjem izdanju košarkašice Šibenika dogurale do Final Fouru, da bi u polufinalu ispale od kasnijeg osvajača tog natjecanja, zagrebačkog Medveščaka. Ove godine djevojke trenera Stipe Bralića Kup otvaraju protiv protiv prvoligaša Murse, na gostujećem terenu, u Osijeku. Podsjećamo, Šibenčanke nakon četiri prvenstvena kola imaju dvije pobjede, a Osječanke jednu. Prođu li tu prvu prepreku, a imaju dobre izglede, narančaste će gotovo sigurno u drugom kolu igrati na Baldekinu protiv Zadra, koji u prvom krugu ne bi trebao imati problema protiv FSV-a. Prema planu, prvi krug odigrat će se izmeu 12. i 23. studenog, dok će se drugi krug igrati u veljači sljedeće godine.
Kad smo već kod njih, kažimo kako će šibenske košarkašice u subotu, u petom kolu domaćeg prvenstva, na Baldekinu ugostiti zagrebačku Trešnjevku, trenutno drugoplasiranu ekipu na ljestvici, s omjerom 3-1. Utakmica počinje u 18 sati.
(foto: Naši Tići)
- Nastavljena 2. Mininogometna liga, vodeći trojac upisao nove bodove - 2. ožujka, 2021. 13:11
- Što je zajedničko Renduliću, njegovom ‘prijatelju’ Stipiću i Mamiću? - 2. ožujka, 2021. 12:28
- Šibenčanin Goran Tomić i službeno je novi trener Rijeke - 1. ožujka, 2021. 12:50
- FOTO Funcuti u uzvratu na Baldekinu deklasirali Torcidu i ostali u utrci za prvaka - 28. veljače, 2021. 21:52
- Jezera bez polufinala, Murter i Kijevo osigurali ostanak, Heroji i Knin i dalje strepe - 28. veljače, 2021. 11:26
- Crnica u završnici došla do tri vrijedna boda protiv Alumnusa - 28. veljače, 2021. 11:03
- Goran Tomić vrlo je blizu preuzimanju Rijeke - 27. veljače, 2021. 23:13
- Sunčani pobjedom na Poljudu izborili Ligu 6, povratnik Goreta i Malenica zabili najviše golova - 27. veljače, 2021. 20:47
- Vaterpolistice Viktorije upisale drugu pobjedu u prvenstvu - 27. veljače, 2021. 19:03
- FOTO Krkaši i Krkašice vratili se na vodu, ali ne treniraju oni jedini u ‘šibenskom moru’ - 26. veljače, 2021. 22:11