Na mladima svijet ostaje: Više od osamdeset dječaka i djevojčica dobilo priznanje kao perspektivni sportaši

Svečano proglašenje najboljih sportaša Šibensko-kninske županije u protekloj godini ni ovog puta nije moglo proći bez onih najmlađih. Njih više od 80 iz raznih sportova i klubova primilo je priznanje kao perspektivni sportaši. Ta dječaci i djevojčice budućnost su šibenskog i županijskog sporta, a na onim starijima je da im omoguće uvjete da se nastave napredovati i razvijati kako bi mogli i dalje u što boljem svjetlu predstavljati grad i županiju.

sportasi zupanije

Evo i popisa svih perspektivnih sportaša:

ŽVK Viktoria:                    Matija Bumbak, Karmen Ćaleta-Car, Andrea Marić

JK Val:                              Antun Zajc, Petar Stojnić, Marko Dabro

OKK Dražen Petrović:         Tomislav Ivišić, Zvonimir Ivišić

Taekwondo klub Div Knin:    Stella Pinjuh, Mateo Prtljačić, Antonio Davidović

Karate klub Šibenik 1066:    Mare Mileta, Kiara Šarić, Jakov Zoričić

Karate klub Šibenik:            David Zoričić, Ana Pentek, Mirta Lemac

ŽKK Vodice:                        Petra Lana Skelin, Karmela Bosotin

Karate klub Okit:                 Ela Adžaga, Toni Gulam

Jedriličarski klub Tijat:         Jelena Župan, Vicenco Lambaša

OK Vodice:                          Manuela Lasan Zorobabel, Ema Ninić,  Ema Kokot

RK Vodice:                          Karlo Labudović, Zoran Skroza,  Roko Babić.

OK Mladost 2000:               Sara Petović, Gabriela Juko

RK Šibenik:                        Grgur Zlatoper, Šimun Vranjić, Matej Spahija, Josip Zmijanović

GK Dišpet:                         Roko Zorić,  Josipa Zorić,  Antea Mileta

AK Sveti Ante:                   Daniela Jelić,  Lana Anić- Kaliger, Tonka Pokrovac

Karting Klub Dubrava:        Franko Škugor

VK Solaris:                        Karlo Ražov,  Lovre Goleš, Ante Ljubičić

MNK Crnica:                      Roko Budimir, Jure Bačić, Mihael Anić

Karate Klub Drniš:              Anamarija Jukica, Marko Strunje, Ivan Baričević

GK Dalmacija Šibenik:         Sara Malenica, Nika Bujas, Dora Jurčević

ŽKK  Šibenik:                      Lucija Piližota, Tonina Ilić, Petra Dragović

KK Tigar:                            Milan Vukmirović, Laura Klepica, Adam Ilić

MNK Mirlović Zagora:           Buga Slavica, Antonija Petković, Anđela Rajčić, Josipa Sučić

Košarkaški klub DOŠK:         Franjo Lapić, Josip Vlaić, Nika Pleadin

KK Otok Murter:                   Gina Pirjak, Bruna Turčinov, Sara Obratov

KA Anđa Jelavić:                  Karmen Jurišić, Leona Dobra, Ana Čilaš, Iva Vunić, Ana- Maria Samohod

KK Osvit 1971:                    Duje Stančić, Gal Grgas- Tucilo, Lovre Vučak

PK More:                             Lara Živković, Ana Marić, Marta Miljanić, Marita Iva Bračić

HNK Šibenik s.d.d.:              Marko Bulat, Antonio Đaković

TKD Olimpic:                        Ela Jelić, Matea Jelić

Komentiraj

komentara
Komentari objavljeni pod određenim korisničkim imenom nisu stav uredništva ili izdavača, pa ne snosimo nikakvu odgovornost za štetu trećoj osobi.