Novi uspjeh Dalmatina: Nives Radić i Karmela Makelja zlatne na ‘Croatia open 2018’ u Zagrebu

Nives Radić, članica kickboxing kluba Dalmatino u finalu tradicionalnog međunarodnog turnira u kickboxingu, ‘Croatia open 2018’, što je proteklog vikenda održan u Zagrebu. pobijedila je Zagrebčanku Gloriu Dretvić, a ujedno je proglašena i najboljom natjecateljicom na turniru. Karmela Makelja je u finalnoj borbi svladala Luciju Sladoljev.

Njihova klupska kolegica Snježana Prgomet nije imala protivnica u svojoj kategoriji, do 48 kg, pa je bila prisiljena nastupati u kategoriji do 52 kg gdje su protivnice bitno teže i više. Zaustavljena je u polufinalu i osvojila brončanu medalju.

Član Dalmatina Ante Kapović je izgubio u četvrtfinalu od protivnika iz Lošinja, te je ostao bez odličja.

S natjecateljima je bio njihov trener Damir Lambaša, a na najvećem kickboxing turniru u Hrvatskoj,  kojim završava sezona natjecanja, nastupilo je 555 natjecatelja iz 88 klubova iz šest država.