Odbojkaši poraženi u Varaždinu

Odbojkaši Šibenika u nedjelju su, u sklopu 4. kola 1.A lige skupine II., gostovali u Varaždinu. I, na žalost, pretrpjeli drugi uzastopni poraz, i treći ukupno. Šibenčani su dobro otvorili susret te nakon maratona dobili prvi set 30:28. Međutim, u sljedeća tri seta domaći OK Varaždin Volley bio je dominantniji. Drugi set dobili su 25:19, treći 25:21, a četvrti 25:20. Momčad Paskval Skelina nakon četiri odigrana kola nalazi se na petom mjestu skupine II. s tri osvojena boda, a priliku za napredak na ljestvici imat će u sljedećem kolu kada će na Baldekinu ugostiti Opatiju, koja ima siti broj bodova.