Periša i Cigić predvodile Lindine djevojke u gostujućoj pobjedi nad Croatijom

Košarkašice Šibenika upisale su četvrtu prvenstvenu pobjedu. One su danas, u 14. kolu A1 lige, slavile na gostovanju kod posljednjeplasirane Croatije 2006 65:59, što je bila njihova druga pobjeda nad Zagrepčankama ove sezone.

Djevojke Linde Antić Borak vodile su tijekom cijele utakmice. Nakon prve četvrtine imale su +8 (8:16), na poluvremenu +5 (28:33), da bi u posljednjih deset minuta ušle s osam poena prednosti (43:51). Vodstvo su na koncu i sačuvale i sada s optimizmom čekaju dolazak ekipe Broda na Savi na Baldekin u sljedećem kolu, a to će biti prilika da Šibenčanke još malo podebljaju bodovni saldo.

Najefikasnije u današnjoj pobjedi bile su Periša (deset skokova) i Cigić sa po 19 postignutih poena, 12 je ubacila Božikov, devet Strize, a u listu strijelaca upisala se još samo Tošić koja je ubacila šest poena.