Roko Fržop drugi na međunarodnoj utrci u Ivanić gradu

Član BBK “Orlov krug” postigao je sjajan rezultat na međunarodnoj utrci “Memorijal Stjepan Grgac” voženoj u Ivanić gradu. U iznimno jakoj konkurenciji od čak 49 kadeta iz četiri zemlje Roko je osvojio odlično drugo mjesto, u istom vremenu kao i pobjednik, Slovenac Krištof Kogovšek.

Roko je pokrio ključni bijeg trojice slovenskih vozača i u cilj došao u grupi od pet vozača koja je ostatku natjecatelja pobjegla dvije minute i 16 sekundi. Utrku dugačku 64 kilometara, Roko je završio s prosječnom brziniom od 40,7 km na sat. U poretku vozača za hrvatski kup, Roko je osvojio prvo mjesto.