Šibenski odbojkaši ‘pomeli’ i Brođane

Pet utakmica, pet pobjeda, to je učinak odbojkaša Šibenika u dosadašnjem tijeku 1.A Hrvatske odbojkaške lige. Posljednju u nizu pobjeda igrači Paskvala Skelina upisali su za vikend, na gostovanju u Slavonskom Brodu. Šibenčani su opet slavili bez izgubljenog seta (25:20, 25:15, 25:16), što je četvrta njihova ‘metla’, tek im je Zadar uzeo dva seta.

Jasno, s takvim skorom čvrsto drže prvo mjesto u 2. skupini, s četiri boda više od Gorice. Priliku za nastavak pobjedničkog  niza šibenski će odbojkaši imati u sljedećem kolu kada će na Baldekinu ugostiti OK Varaždin Volley.