Nova velika pobjeda šibenskog prvoligaša

Štrlini momci skinuli i Alumnus u gostima, Crnica se visoko, visoko popela na ljestvici

Malonogometaši Crnice nastavljaju nizati sjajne rezultate u 1.HMNL. Nakon što je u prošlom kolu na Baldekinu skinuo aktualnog prvaka države Novo Vrijeme, nanijevši mu prvi poraz u sezoni, šibenski prvoligaš s tri se boda vratio i s gostovanja u Sesvetama, svladavši u zanimljivoj utakmici Alumnus sa 4:3.

Uraganski je bio ulazak u utakmicu sastava trenera Mladena Perice Štrle. Golovima Stojkovića (2) i Radića nakon osam minuta vodio je 3:0. Ipak, do poluvremena domaćin golovima Perkovića smanjuje na 2:3, da bi u 38. minuti Matan izjednačio. A onda, 38 sekundi prije kraja, Radić glavom trese mrežu Alumnusa za veliku pobjedu Crnice, koja se tim trijumfom privremeno popela na prvo mjesto na ljestvici, sa 16 osvojenih bodova.