Nova pobjeda Solarisa u A2 Regionalnoj ligi

‘Sunčani’ uoči nove europske runde uspješno odradili gostovanje kod riječkog Primorja

Vaterpolisti Solarisa u drugoj su utakmici A2 Regionalne lige upisali i drugu pobjedu. Nakon uvjerljivog slavlja u Crnici protiv crnogorskog Cattara, na Kantridi su u srijedu nadigrali riječko Primorje sa 14:10. Prva četvrtina prošla je bez pobjednika (4:4), da bi na poluvrijeme Šibenčani otišli s dva gola prednosti (8:6). I treća dionica pripala je sastavu trenera Joška Krekovića (4:2), a onda u zadnjoj susret mirno priveo kraju. Kapetan Vlahović s četiri postignuta gola predvodio je šibenske strijelce, Mudražija je zabio tri, V. Erak i Pelicarić po dva, dok su Malenica, Štrkalj i Herceg postigli po jedan gol.

Nakon uspješno odrađenog posla u regionalnoj ligi ‘Sunčani’ se ponovno okreću Europi. Kao što je poznato, ovog vikenda u Crnici se igra druga runda LEN Europa kupa, a protivnici Solarisa bit će talijanska Ortigia (petak), mađarski Miskolc (subota) te španjolski Mediterrani (nedjelja).