VAŽNO JE PREZIVATI SE ŽIVKOVIĆ: Grgo i Ante zabijali za domaći remi protiv Rudeša

Nogometaši Šibenika nisu se uspjeli pobjedom oprostiti od svojih navijača u jesenskom dijelu 2.HNL. Narančasti su danas na Šubićevcu, po očajnom (ne)vremenu, odigrali 2:2 protiv Rudeša, čime je uoči posljednjeg kola polusezone drugoplasirana Cibalija smanjila  zaostatak na osam bodova (pobijedila u Vinkovcima Lučko 1:0).

Gosti su dva puta vodili. U 19. minuti su poveli 1:0, ali je do poluvremena jako lijepim golom izjednačio Grgo Živković. Međutim, nakon pet, šest minuta igre u drugom dijelu, Rudeš je ponovo poveo, da bi desetak minuta prije kraja susreta, drugi Živković u šibenskim redovima, Ante, postavio konačnih 2:2.

Jesenski dio sezone momčad Mirka Labrovića zatvorti će gostovanjem kod Sesveta.