VIKTORIA PORAŽENA NA STARTU PRVENSTVA: Bura odnijela bodove u Split

Vaterpolistice Viktorije očekivano su danas poražene u Crnici od splitske Bure u prvom kolu Prvenstva Hrvatske za seniorke. Goše su slavile 16:6, i tako opravdale status favorita ne samo u ovoj utakmici nego i u prvenstvu. Djevojke trenera Marija Ćalete dobro su se držale u prvoj četvrtini koja je završila 2:2, međutim u nastavku su Splićanke bile dominantne i odnijele bodove. Hrvatska reprezentativka Matea Skelin bila je prvo ime Šibenčanki s tri postignuta gola, a mrežu Bure još su tresle njezina starija sestra Marlena Skelin, te Gloria Badžim i Franka Kovačev. Splićanke je, pak, do pobjede predvodila Ivana Butić sa šest postignutih golova.