3.HNL jug

Zagora neporažena na Lapadu, Lokin zabio za Neretvu u pobjedi nad Vodicama

Odigrano je treće kolo 3. HNL jug. I ovog puta Vodice su ostale praznih ruku, dok je Zagora i treću uzastopnu utakmicu bez poraza. Unešićani su gostovali u Dubrovniku te protiv domaćeg GOŠK-a odigrali bez golova. Tim osvojenim bodom ostali su u sredini ljestvice, s pet punata na kontu.

Vodičani su, pak, ostali na dnu ljestvice, s onim jednim bodom osvojenim na otvaranju sezone u Baškoj Vodi. Treći uzastopni poraz momčadi Zorana Slavice nanijela je domaća Neretva, koja je u Metkoviću slavila sa 3:1. Prvi dio završio je bez golova, a onda je u četvrtoj minuti nastavka Jefferson zabio za vodstvo gostiju.

Tih 0:1 stajalo je do 67. minute kada je Sršen izjednačio, da bi u 79. za preokret domaćina pogodio Pjero Lokin, koji je na Lapadu na posudbi iz Šibenika. Konačnih 3:1 u trećoj minuti sudačke nadoknade s bijele je točke postavio D. Brečić.

U sljedećem kolu Zagora će ugostiti Primorac iz Biograda, a Vodice će biti domaćin Splitu. Evo ljestvice 3.HNL jug nakon četiri odigrana kola.