Zagora se pridružila DOŠK-u u finalu Županijskog nogometnog kupa

Nakon DOŠK-a, koji je u polufinalu izbacio kninsku Dinaru, dobili smo i drugog finalistu Županijskog nogometnog kupa. Drnišani će se za pobjednički pokal boriti protiv Zagore, koja je u dvije utakmice bila bolja od Mladosti. U prvoj su Unešićani kao domaćini slavili sa 4:2, da bi uzvrat u Tribunju završio bez pobjednika. I opet je to bila efikasna utakmica, sa šest postignutih golova, završilo je, naime, 3:3. Gosti su poveli preko Petranića u 44. minuti, da bi u 53. na 1:1 izjednačio Tabula. Zagoru je u novo vodstvo u 61. minuti doveo Sablić, a onda Tabula, 15 minuta prije kraja, opet vratio utakmicu u egal. U 87. minuti Barada je treći put doveo goste u vodstvo, da bi konačnih 3:3, u trećoj minuti sudačke nadoknade, postavio Ponoš. Inače, Unešićani i Tribunjci lani su igrali u finalu, a Kup je osvojila Zagora, koja će tako imati priliku obraniti naslov.