ŽNL: Rudar i DOŠK remizirali u Siveriću

U sklopu šestog kola Županijske nogometne lige u Siveriću su za vikend snage odmjerili domaći Rudar i DOŠK. Završilo je podjelom bodova, nakon što je susret okončan rezultatom 1:1.

Poveli su Drnišani u ranoj fazi utakmice, već u osmoj minuti, kada je za 0:1 pogodio Milan Slavica. Taj je rezultat stajao do 75. minute kad je Marko Bogdan poentirao za Rudar.

S ovim bodom, njihovim petim u četiri odigrane utakmice,  Siverićani su ostali na drugom mjestu prvenstvene ljestvice, dok se Drnišani sa dva boda trenutno nalaze na četvrtom, posljednjem mjestu ljestvice.

Podsjetimo, jučer su u Kninu vodeće Vodice sa 2:0 svladale Dinaru. Listu strijelaca sa tri postignuta gola predvodi Šime Deur iz Vodica.